Zy-Fuse to urządzenie przeznaczone dla studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów z niepełnosprawnością wzroku.

Wygrzewarka pozwala na tworzenie grafiki na specjalnym tzw. pęczniejącym papierze.

Po przygotowaniu rysunku papier jest wkładany do wygrzewarki. Po wyjęciu w częściach oznaczonych czarnym kolorem, papier jest wypukły i wyczuwalny przez dotyk. W pozostałych miejscach kartka jest płaska.

Potem osoby niewidome mogą obejrzeć za pomocą dotyku zarys i najważniejsze szczegóły ilustracji, przedmiotów, map, obrazów, wykresów i innych, podczas nauki i zajęć dydaktycznych.

Na zdjęciu, na całej długości dolnej części,  jest liść klonu którego kontury i wyraźnie zaznaczone blaszki na liściu są wypukłe.  W górnego prawego rogu zdjęcia jest dłoń której palec wskazujący dotyka liścia klonu..

Na całym zdjęciu jest wygrzewarka. Wygrzewarka ma kształt dużego prostokąta na którego górnej powierzchni znajduje się po lewej stronie pokrętło a pod nim napis Zy Fuse.  Obok , przez cała długość górnej powierzchni, są rozmieszczone trzy duże koła zbudowane z cienkich prętów stalowych.