Logitech Wireless Trackball to mysz komputerowa przeznaczona dla studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów z niepełnosprawnością ruchową.

Mysz ma kształt dostosowany do dłoni, co zapewnia naturalną pozycję nadgarstka i przedramienia.

Pozwala poruszać myszą tylko przy pomocy ruchu palców ponieważ ma duże rozmiary.

Połączenie myszy i komputera jest bez kabla co pozwala na sterowanie komputerem na odległość do 10 metrów.

Pomaga podczas nauki i uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych.

Na całym zdjęciu jest mysz komputerowa. Mysz ma nieregularny kształt, jest wypukła i ma rozmiar dostosowany do wielkości przeciętnej dłoni. W lewej dolne części myszy znajduje się podłużne pokrętło przesuwane w górę lub w dół a obok po prawej stronie są dwa przyciski. Za przyciskami, też po prawej stronie, jest duży i wypukły przycisk w kształcie kuli.