SmartNav Natural Point to mysz komputerowa przeznaczona dla studentek i studentów z niepełnosprawnością ruchową.

Jest sterowana wzrokiem przez poruszanie głową czyli bez konieczności użycia rąk.

Ma wszystkie funkcje normalnej myszy komputerowej.

Pomaga podczas nauki i uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych.

Na zdjęciu, w dolnej i środkowej części, jest mysz komputerowa SmartNav.  Mysz komputerowa ma nieregularny kształt i składa się z kilku części, wyraźnie wyodrębnionych. W prawym górnym rogu jest mały rysunek monitora komputerowego na którego górnej krawędzi jest umieszczona mysz komputerowa. Na przeciwko monitora człowiek siedzi na krześle. Od oczu człowieka prowadzi cienka linia do myszy komputerowej.